Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ODWIEDZIŁO NAS

Odsłon artykułów:
105887

O projekcie

Fundacja Generator Inspiracji prowadzi projekt edukacyjny MŁODZIEŻOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA, który realizowany jest w ramach zadania publicznego ”Bezpieczna i przyjazna szkoła – projekty upowszechniające i wzmacniające wybrane działania bezpiecznej szkoły, w szczególności projekty edukacyjne w gimnazjach”. Projekt edukacyjny jest prowadzony w ramach zadania publicznego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem organizowanego przez nas działania jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat bezpieczeństwa za pośrednictwem szkół wśród uczniów, nauczycieli, rodziców i społeczności lokalnej w Błażowej i Harcie.

Działanie będzie realizowane w okresie od 01 sierpnia do 15 grudnia br. W ramach projektu w wybranych placówkach powstaną MŁODZIEŻOWE CENTRA BEZPICZEŃSTWA, w których 20 gimnazjalistów weźmie udział w warsztatach, spotkaniach z pracownikami służb publicznych, a także zorganizuje akcje i happeningi skierowane do reszty społeczności szkolnej oraz lokalnej dotyczące tematyki bezpieczeństwa.

W ramach projektu uczniowie MCB, nauczyciele, Rada Rodziców zostaną przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy. Uczestnicy projektu odbędą również wizytę studyjną do Centrum Powiadamia Ratunkowego i Straży Pożarnej w Rzeszowie.