Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ODWIEDZIŁO NAS

Odsłon artykułów:
107756Jesteśmy organizacją pozarządową, istniejącą od 2005 roku, działającą non profit. Wcześniej prowadziliśmy swoje działania jako Fundacja Pomocy Dzieci i Młodzieży BARKA.

W lipcu 2010 roku dokonaliśmy zmiany marki i strategii działań i tak powstała: Fundacja Generator Inspiracji. Nie zmieniło się na pewno jedno: nieustannie działamy na rzecz innych tworząc przestrzeń dla rozwoju młodych ludzi. Wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał, pasje, marzenia, które może rozwijać - otwierając się na różnorodność jaką daje nam życie. Każdy z nas ma ogromne możliwości i niezwykłą radość daje nam odnajdywanie i wykorzystywanie tego potencjału. Bazując na tym do chwili obecnej podjęliśmy następujące działania i projekty realizowane na rzecz młodych i wspólnie z nimi: 

- Program PAFW PROJEKTOR-wolontariat studencki- od 2006 r. jesteśmy Regionalnym Koordynatorem tego programu na terenie woj. podkarpackiego.

 - Program PAFW Działaj Lokalnie- od 2012 r. pełnimy funkcję Ośrodka Działaj Lokalnie.

 - Program PAFW Równać szanse- w ramach, którego realizowany jest projekt Młodzieżowe Laboratorium Nauki.

 - Program PAFW Stypendia pomostowe DYPLOM Z MARZEŃ

 - Program PAFW Nowe Technologie Lokalnie

 - Program PAFW English Teaching

Dodatkowo mamy w swej historii realizację:3 autorskich kampanii edukacyjnych z zakresu: zwiększani świadomości prawnej licealistów, zwiększania wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy wśród gimnazjalistów, edukacji ekonomicznej uczniów szkół podstawowych.